Meie

Meie maailm on täis imesid – väikeseid ja suuri. Kõlab ehk uskumatult, kuid kõige väikesemad imed on samas kõige suuremad. Sünd siia ilma on ime! Tahame olla abilised selles imes, pakkudes tuge naisele, lapsele, mehele ja tervele perele. Toetame lapse vajadusi, naise väge ja mehe jõudu sünnituse juures, kasutades oma kogemust, tarkust ja teadmisi.

Ämmaemand Ingrid Kaoküla.

2020. aasta veebruaris täitus mul 33 aastat töötamist ämmaemandana. Sellest esimesed 20 aastat erinevates sünnitusmajades (Keila, ITK, Fertilitas). Viimased 25 aastat olen aidanud ka kodudes lastel ilmale tulla.

Jagan rõõmuga oma teadmisi beebiootusest, sünnitusest ja lapsevanemaoskustest ka Sinuga. Tere tulemast perekooli! Võta minuga ühendust ja küsi lisainfot ingrid@ammaemanduskeskus.ee või telefonil 54542505.

Iren Laidma.

Olen alexanderi tehnika õpetaja, rasedate ja beebide võimlemisõpetaja, refleksoloog, homöopaat, imetamisnõustaja.

Ootan Sind sünnituseks ettevalmistavasse võimlemistundi esmaspäeviti kell 17.30.

Emad ja isad on oodatud lapsega vanuses sünnist kuni 6. elukuuni võimlema esmaspäeviti beebivõimlemise tundidesse algusega kell 16.00.

Info ja registreerimine iren@ammaemanduskeskus.ee või 5108718. Olete südamest oodatud!

Kristi Arendi.

Olen inimene, keda kõnetavad inimsuhted alates ema-lapse suhte tekkimisest nahk-naha kontakti, imetamise, lapsekandmise ja lapsega suhtlemise kaudu kuni paari-, pere-, nõustamis- ning koolitamissuheteni välja. Mind huvitab teada, kuidas lapsest areneb inimene, kuidas inimene käitub, õpib, muutub ja areneb. Kuidas arengut toetada, mitte takistada?

Kristi on metameditsiini sertifitseeritud tervisenõustaja, imetamisnõustaja (UNICEF’i tunnistus, SIETi liige), lapsekandmise nõustaja ja Kaisukooli juhendaja. Loe pikemalt siit

Perekoolis juhendan imetamise nõustamise, lapse hoidmise ja peresuhete loengut. E-post: kristi.arendi@gmail.com. Telefon: 521 9097.