Meie

Meie maailm on täis imesid – väikeseid ja suuri. Kõlab ehk uskumatult, kuid kõige väikesemad imed on samas kõige suuremad. Sünd siia ilma on ime! Tahame olla abilised selles imes, pakkudes tuge naisele, lapsele, mehele ja tervele perele. Toetame lapse vajadusi, naise väge ja mehe jõudu sünnituse juures, kasutades oma kogemust, tarkust ja teadmisi.

Ämmaemand Ingrid Kaoküla.

2022. aasta veebruaris täitus mul 35 aastat töötamist ämmaemandana. Sellest esimesed 20 aastat erinevates sünnitusmajades (Keila, ITK, Fertilitas). Viimased 26 aastat olen aidanud ka kodudes lastel ilmale tulla.

Jagan rõõmuga oma teadmisi beebiootusest, sünnitusest ja lapsevanemaoskustest ka Sinuga. Tere tulemast perekooli! Võta minuga ühendust ja küsi lisainfot ingrid@ammaemanduskeskus.ee või telefonil 54542505.

Iren Laidma.

Olen alexanderi tehnika õpetaja, rasedate ja beebide võimlemisõpetaja, refleksoloog, homöopaat, imetamisnõustaja. Ootan Sind sünnituseks ettevalmistavasse võimlemistundi esmaspäeviti kell 17.30.

Emad ja isad on oodatud lapsega vanuses sünnist kuni 6. elukuuni võimlema esmaspäeviti beebivõimlemise tundidesse algusega kell 16.00. NB! Praegu beebitunnid ei toimu.

Info ja registreerimine iren@ammaemanduskeskus.ee või 5108718. Olete südamest oodatud!