Rasedate võimlemine

Loomulikuks sünnituseks ettevalmistav võimlemine ja jututuba.

Esmaspäeviti kell 17.30-19 toimub sünnituseks ettevalmistav võimlemise- ja vestlustund veebis.

Meil on FB grupp https://www.facebook.com/groups/946568909025221/, mille kaudu käib iganädalane tundidesse registreerumine ja info vahetus.

Olete oodatud võimlema ja FB grupiga liituma! Registreerumine: iren@ammaemanduskeskus.ee

Harrastame rahulikku  võimlemist, mis on spetsiaalselt rasedate jaoks  kohandatud. Need harjutused vähendavad ja ennetavad füüsilisi vaevusi raseduse ajal. Õpime oma häält kuulama, hingama  ja laulma häälikuid, mis toetavad sünnitust ja sündi erinevatel etappidel.

Räägime oma tundides toitumisest ja loodusravivõimalustest, millega saab ennetada iiveldust, väsimust, liigset kehakaalu, pärmseent, hemoglobiini langust  ja muid enamlevinud probleeme.

Vahendame kogemusi, mis avardavad naise teadlikkust oma kehas ja vaimus toimuvast ning tõstavad usaldust ja vastutusvõimet sünnitusprotsessi ja lapse ees.

Imetamisnõustajatena räägime ka imetamisest ja uutest teaduslikest uuringutest imetamise alal, mis toetavad imetamisprobleemide korral kõige tõhusamalt. Vaata  http://www.biologicalnurturing.com/

Vaatame ja analüüsime soovi korral koos filme või filmilõike nii õigest imetamisest kui pehmest, loomulikust sünnitusest. Vaata: http://www.orgasmicbirth.com/

Meie naised tulevad soovi korral mõni aeg  peale sünnitust taas  tundi oma titat tutvustama ja vahetust sünnituskogemusest rääkima.

Võimlemine koos juttudega ja kogemuste vahetamisega annab lisaks kehalisele ettevalmistusele sünnituseks ka toetavaid mõtteid, et olla valmis lapse sünniks ja sünnitusjärgseteks muutusteks.

VÕIMLEMISTUNDIDES VÕIB OSALEDA KA KOOS KAASLASEGA!

“Perekool – see on teooria ja võib jääda ka päris sünnituseelsesse aega. Aga võimlemine – see on praktiline ettevalmistus sünnituseks. Mida varem alustada, seda parem.”

Ingrid